niedziela, 16 grudnia 2012

akcja charytatywna tomka liryckiego


Pomagać potrzebującym można na różne sposoby. Do niedawna wydawało mi się, że, aby pomagać innym, trzeba mieć dużo pieniędzy.

Od zawsze wykazywałem mocną empatię względem potrzebujących. Jeśli mogłem wesprzeć potrzebujących swoją pomocą chętnie to robiłem i robę nadal. Często jednak spotykam, zwłaszcza na ulicy kwestujących, którzy proszą o pieniądze. Zacząłem zastanawiać się, jak ja, mógłbym pomóc potrzebującym mimo ograniczonych finansów.

W maju 2010 pojawiła się możliwość, abym swoje pragnienie dotyczące pomagania innym mógł zrealizować w namacalny sposób. Tak się składa, że natura obdarzyła mnie talentem pisarskim. Jestem młodym poetą, który do tej pory pisał tylko „do szuflady”. Niedawno pojawiła się przede mną szansa wydania mojego pierwszego tomu wierszy. praca na wakacje Dzięki pomocy pewnego serwisu internetowego, w czerwcu 2010 wydałem swój debiutancki tom poezji.

Już w czasie jego powstawania planowałem, w jaki sposób może on dać mi radość z pomocy innym, bardziej potrzebującym. Zdecydowałem się udostępnić swoją twórczość każdemu, kto zechce wziąć udział w mojej akcji charytatywnej. Założenia akcji są bardzo proste, przedstawiłem je na moim blogu. Mój tomik poezji może pobrać każdy. Gdy już zapozna się z moją twórczością, chciałbym, aby podjął decyzję, jaką wartość ma dla niego moja publikacja. Proponuję, aby tej wysokości kwotę wpłacił na konto organizacji pomagającej chorym lub opuszczonym dzieciom. Może to być fundacja, stowarzyszenie, akcja charytatywna, organizacja pożytku publicznego, dom dziecka lub jakakolwiek akcja niosąca pomoc chorym dzieciom. Każdy sam podejmie decyzję czy i kogo chce wesprzeć, ważne, aby zdążyć z pomocą dzieciom.

Moje wiersze zostały wydane w formie ebooka, który bardzo łatwo pobiera się na własny komputer.

Zachęcam do pomocy potrzebującym dzieciom.  Blog tomka liryckiego       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz